Szukaj
  • Cichosz

Zwrot pieniędzy za zakupy online razem z serwisem cashbackowym Fanimani.pl

Wiecie, że wolimy spoglądać w przyszłość niż oglądać się przez ramię, ale dziś musimy powiedzieć: cóż to był za rok!

Bardzo, bardzo dziękujemy Wam za to, że mogliśmy przeżyć go wspólnie. Gdyby nie Wasze bezustanne, niesłabnące wsparcie, i gdyby nie szeroki strumień płynących od Was dobrych myśli, nie udałoby nam się osiągnąć nawet części tego, co zrobiliśmy w 2021.
Na konto naszej organizacji właśnie wpłynęły środki z darowizn, które przekazaliście nam podczas zakupów online. Teraz możemy wspólnie zrobić więcej!

Dziękujemy tym, którzy już nam pomagają, a tym, którzy dopiero się nad tym zastanawiają, polecamy zakupy online z FaniMani.pl: najszybszy, najłatwiejszy i całkowicie bezpłatny sposób, by pomóc nam działać. Zainstaluj wtyczkę i przekaż część swoich środków z zakupów na konto Stowarzyszenia Cichosz!

Tutaj zobaczycie, jak to działa https://fanimani.pl/cichosz/

Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie