Szukaj
  • Cichosz

Warsztaty z naprawy rowerów - Fundacja Orlen!

Dzięki Fundacja ORLEN i pozyskanej darowiźnie w ramach projektu "Trasa rowerowa dla pięknego Cichostowa" po raz kolejny - tym razem w wakacje! - odbyły się warsztaty z podstawowej naprawy roweru! Miały one miejsce przy samoobsługowej stacji naprawczej [pierwszej w Powiat Parczewski] zlokalizowanej w centrum wsi Cichostów, która powstała w ramach programu grantowego "Moje miejsce na ziemi IV"


Dzięki przeprowadzonemu szkoleniu, wyposażenie stacji i nazwy typu: torx, imbus, żabka, łyżka, wkrętak płaski i krzyżowy oraz francuz nie stanowią już zagadki - każdy wie, jak ich używać!


Dodatkowo najmłodszych uczestników m. in. z Gmina Milanów zapoznaliśmy i przeszkoliliśmy z rozpoznawania i pompowania wentyli typu: Schrader/Aut Av i Dunlop.


Bardzo nas cieszy, że uczestników szkolenia było tak dużo! Wymagało to co prawda podzielenia wszystkich zebranych na dwie grupy...ale to tylko w trosce o to, by każdy miał szansę i możliwość spróbowania jak działają klucze, jak ich używać i jak to zrobić fachowo...by rower jechał dalej!


Pamiętajcie myśl przewodnią naszych rowerowych spotkań wyrażoną w słowach Marka Twaina: "Naucz się jeździć na rowerze. Nigdy tego nie pożałujesz!"


Do zobaczenia na trasie, która biegnie jednymi z najpiękniejszych zakątków Cichostowa

Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org Możecie też nas wspomóc komentarzem, udostępnieniem posta lub dać "like" dla strony! To jest równie ważne, byśmy mogli się rozwijać. Hej

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie