Szukaj
  • Cichosz

V Sąsiedzki Wyścig Rowerowy

Stowarzyszenie Cichosz z Cichostowa zaprasza na V Sąsiedzki Wyścig Rowerowy, który odbędzie się 27.08.2022r o godzinie 17.00! Wyścig ma charakter wyłącznie rekreacyjny.


Tradycyjnie na koniec wakacji organizujemy w naszej wsi zawody sportowe dla wszystkich grup wiekowych! Bezdrożami Cichostowa ścigamy się z nieopisaną radością. Liczy się dobra zabawa i integracja sąsiedzka!


Dlaczego warto wziąć udział w wyścigu? Wyścig to świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu, oraz to szansa na odwiedzanie być może wcześniej nie znanych miejsc położonych na trasie wyścigu rowerowego lub w Gminie Milanów.


Kto może wziąć udział w V Sąsiedzkim Wyścigu Rowerowym? Każdy kto ma rower, umie jeździć i chce zmierzyć się z wyznaczoną trasą. Dzieci mogą uczestniczyć w wyścigu wyłącznie za pisemną zgodą opiekunów!


V Sąsiedzki Wyścig Rowerowy odbędzie się 27.08.2022r o godz. 17.00!


Na zgłoszenie chęci udziału w wyścigu macie czas do 22.08.2022r. (po tym terminie nie będziecie mieli już okazji na dopisanie się). Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie do wypełnienia na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów.


Dbając o Wasze bezpieczeństwo zapewniamy Wam ubezpieczenie. Szykujcie formę, smarujcie łańcuchy, rasujcie rowery, kaski i ochraniacze w gotowości!!! Do zobaczenia na starcie!Jesteś osobą indywidualną lub masz firmę i chcesz wesprzeć wyścig rzeczowo lub finansowo??? Zapraszamy do kontaktu: stowarzyszeniecichosz@onet.pl lub 605 536 954


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie