top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

V Plener edukacyjny

Klasy drugie z SP Milanów, SP Rudno i SP Radcze wyruszyły 29 września do siedziby PPN, by zapoznać się z życiem, zwyczajami i działalnością bobrów.

Bóbr jest bardzo dużym gryzoniem, niektóre osobniki mogą ważyć nawet do 30kg i ich długość może osiągać 110cm. Są to zwierzęta rodzinne i monogamiczne, prowadzą nocny tryb życia. Jest on niesamowitym zwierzęciem ponieważ potrafi spędzić pod wodą non stop nawet 15 minut. Po bardzo ciekawych zajęciach uczestnicy udali się do ośrodka ochronny żółwia błotnego. Tam poznaliśmy tajniki dbania o najmłodsze i najbardziej bezbronne żółwiki.

Na koniec pleneru edukacyjnego wszyscy uczestnicy zjedli przepyszny obiad w Hotelu Drob! Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestniczenie w wycieczce."Plenery edukacyjne" dla dzieci z Gmina Milanów to projekt współfinansowany z budżetu Województwa Lubelskiego. Wielkie dzięki Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego! Za realizację projektu odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Cichosz przy współpracy ze szkołami i nauczycielami z Gminy Milanów!


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Post: Blog2_Post
bottom of page