Szukaj
  • Cichosz

Pomoc dla Ukrainy!

Szanowni Państwo,

bardzo serdecznie chciałbym podziękować mieszkańcom Gminy Milanów za wsparcie jakie okazaliście dla najmłodszych ofiar wojny na Ukrainie. Przekazane przez Państwa dary mają ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest serce i dobroć, a to oprócz gestu materialnego jest wielkim wsparciem. To wielka rzecz umieć myśleć o innych i dzielić się z tymi, którzy w tych tragicznych chwilach najbardziej tego potrzebują.

W dniu wczorajszym (3 marca 2022) wszystkie zebrane rzeczy min. pieluchy dziecięce, chusteczki suche i nawilżane, podstawowe lekarstwa, maści, kremy, plastry, opatrunki oraz drobna spożywka pojechały w kierunku przejścia granicznego Zosin-Uściług i trafiły bezpośrednio do najbardziej potrzebujących, przebywających po stronie ukraińskiej.


Członkowie Stowarzyszenia Cichosz stanowczo potępiają ten bezprecedensowy akt agresji. Wyrażamy pełną solidarność z całym narodem ukraińskim, podkreślamy konieczność zachowania pełnej suwerenności Ukrainy oraz deklarujemy dalszą pomoc.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie