Szukaj
  • Cichosz

Nasze miejsce!

6500zł trafia do Sołectwa Cichostów dzięki nieformalnej grupie "Sąsiedzi", która działa pod patronatem Stowarzyszenia Cichosz! Wszystko to, dzięki ogłoszonym dziś wynikom konkursu Aktywna Lubelszczyzna organizowanego przez Stowarzyszenie "Czajnia" i Centrum Wolontariatu w Lublinie.


Co zakłada projekt??? Utworzone zostanie dla młodzieży i dzieci zadaszone od deszczu i słońca miejsce z hamakami w stylu kokon, bocianim gniazdem i przestrzenią do wspólnego spędzania czasu.


Jeśli jesteście zainteresowani pomocą przy powstaniu tego miejsca dla Waszych/ Naszych dzieci serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20.06.2022 o godzinie 19.00 w drewnianej wiacie na placu świetlicy!

Do zobaczenia!


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie