top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

Mur, ale historia Wojska Polskiego - edycja II

Dobrych wiadomości ciąg dalszy 8.07.2022 r. po uroczystym otrzymaniu finansowania na "Plenery edukacyjne" zastała nas mega niespodzianka.

Dowiedzieliśmy się, że Minister Obrony Narodowej rozstrzygnął konkurs "Mur, ale historia Wojska Polskiego" i nasza oferta została dofinansowana w pełnej kwocie i znalazła się na 7 miejscu spośród 22 dofinansowanych zadań.

Niebawem w Gmina Milanów zostanie wykonany mural poświęcony hrabinie Marii Tarnowskiej - mieszkance Milanowa, wiceprezes Polski Czerwony Krzyż (PCK), członkini Armii Krajowej i uczestniczce Powstania Warszawskiego.


Ponadto zadanie zakłada: - przeprowadzenie 4 lekcji historycznych dla dzieci i młodzieży - uroczyste odsłonięcie muralu 10.11.2022 r. zwieńczone koncertem Magda Steczkowska.

Zadanie będzie realizowane od 1 sierpnia do 30 listopada 2022 r.

Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's Powiatu Parczewskiego

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page