Szukaj
  • Cichosz

"Mur, ale historia Wojska Polskiego"

Nowy rok, nowe wyzwania...ale ciągle w "czasie operacyjnym" odzywają się już zrealizowane projekty.... I tak na sam początek w lokalnym wydaniu "Ziemia Parczewska" pojawiło się krótkie info odnośnie uroczystego odsłonięcia muralu wraz z fotorelacją zlokalizowaną na ostatniej stronie. Kto bywa w Gmina Milanów mógł zaopatrzyć się w swój bezpłatny egzemplarz "ziemi"......a kto nie miał okazji tego zrobić, to zapraszamy by zobaczył "artykuł" wirtualnie.


Druga sprawa spłynęła na świeżo - właśnie wczoraj czyli 3.02.2022. Pan Listonosz dostarczył pod drzwi stowarzyszenia ciężką przesyłkę. A w środku ku zadowoleniu gawiedzi podczas otwierania......album! podsumowujący realizację projektu....oraz podziękowanie do Ministra Obrony Narodowej za udział w projekcie i za włożony trud w jego realizację. Osobiście podpisany przez tego ministra! List ten sprawił nam ogromną radość. Koncepcja udziału w projekcie pojawiła się koło czerwca, mural odsłanialiśmy w październiku........emocje już opadły, dzieło artysty wpisało się w codzienny rytm życia mieszkańców gminy....natomiast jak to w projektach bywa rozliczenie zakończyło się dopiero w styczniu 2022. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym, którzy przyczynili się, by projekt dot. Bitwy pod Milanowem i powstania muralu mógł zostać zrealizowany.


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie