top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

Mikołaj w Cichostowie

„Mój kochany Mikołaju cały rok czekałem. Byłem bardzo, bardzo grzeczny, bardzo się starałem”


Drodzy Rodzice! Mikołaj odwiedził Cichostów.


W sobotę 10 grudnia nasze sołectwo odwiedził wyjątkowy gość, na którego wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością.

...siwa broda i spodnie na szelkach, ciepłe buty i czapka czerwona...kto to taki? To jedyny na świecie nasz kochany Mikołaj Ho, ho, ho, czy są tu grzeczne dzieci? Tak przywitał zgromadzonych nasz gość – Święty Mikołaj, który przybył do nas z dalekiej Laponii z workiem pełnym prezentów.. Już od początku spotkania dzieci wypatrywały Go przez okna świetlicy.

Każde dziecko dostało od Mikołaja prezent, który wzięło ze sobą do domu. Najmłodsi mieszkańcy sołectwa z radością odbierali upominki. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z Mikołajem i wesołej atmosfery. Nasz wyjątkowy gość obiecał, że za rok również nas odwiedzi. Kochany Święty Mikołaju dziękujemy za piękne prezenty i miło spędzony wspólnie czas. Do zobaczenia!


Wielkie dziękujemy dla Wszystkich, którzy zaangażowali się w zorganizowanie wydarzenia. Szczególne ukłony dla indywidualnych sponsorów za finansowe wsparcie. Wizyta Św. Mikołaja została również współfinansowana z funduszu sołeckiego sołectwa Cichostów na rok 2022.


22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Post: Blog2_Post
bottom of page