top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

Koncert Magdy Steczkowskiej

Zaraz po uroczystym odsłonięciu muralu hr. Marii Tarnowskiej zapraszamy wszystkich zainteresowanych na koncert Magda Steczkowska, który odbędzie się na hali sportowej przy szkole podstawowej.


Magda Steczkowska - wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 5 solowych płyty. W grudniu 2021 r. ukazał się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, mogliśmy ją oglądać również w programie „Aplauz, Aplauz!” i „Przygarnij mnie” oraz „Ameryka Ekspress” w którym wystąpiła razem z mężem.

Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci.

Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty zespołu Brathanki) oraz mama trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.


Koncert jest niebiletowany, bezpłatny!


Ważna informacja! Koncert będzie dostępny dla osób ze szczególnymi potrzebami. Jako organizatorzy zapewniamy dostępność architektoniczną oraz tłumaczenie wydarzenia na Polski Język Migowy. Podczas koncertu dla osób niesłyszących i słabo słyszących zapewniamy wyświetlanie tekstu piosenek na telebimach.

Do zobaczenia 10.11.2022 o godzinie 11.30! Wydarzenie rozpoczyna się przy Gminna Biblioteka Publiczna w Milanowie17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's Powiatu Parczewskiego

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page