top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

IV Plener edukacyjny

W środę 28 września klasy III i IV ze szkół podstawowych z Rudna i Radcza wyjechały do Poleskiego Parku Narodowego na plener edukacyjny pt: "W krainie łosia" oraz odwiedziły ośrodek edukacyjny Poleskie Sioło.


W Poleskim Siole można zobaczyć, jak wyglądało życie na poleskiej wsi. Są tam zgromadzone eksponaty związane z tradycyjnym poleskim domostwem. Ośrodek znajduje się w Wytycznie (przysiółek Łowiszów, 1 km drogą gruntową od pomnika KOP)


To był bardzo intensywny dzień dla dzieci, które uczestniczyły w Plenerze edukacyjnym.

Całość jak zwykle zakończyliśmy w Hotelu Drob na wspólnym obiedzie.


A już jutro jedziemy z drugą klasą z SP Milanów i SP Rudno do PPN by odwiedzić bobrowe mieszkanie!

"Plenery edukacyjne" dla dzieci z Gmina Milanów to projekt współfinansowany z budżetu Województwa Lubelskiego. Wielkie dzięki Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego! Za realizację projektu odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Cichosz przy współpracy ze szkołami i nauczycielami z Gminy Milanów!


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org


6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Post: Blog2_Post
bottom of page