top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

Fundacja Orlen - Moje miejsce na Ziemi - IV edycja

Najlepsze inicjatywy czwartej edycji konkursu „Moje miejsce na Ziemi” wybrała komisja programowa, w skład której wchodzili przedstawiciele PKN ORLEN i jego korporacyjnej Fundacji. Szansę na wygranie grantu miały przede wszystkim projekty poprzedzone rzetelnym rozpoznaniem lokalnych potrzeb oraz te, integrujące mieszkańców i angażujące do współpracy różne podmioty. W gronie wniosków które otrzymają dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach znalazło się również Stowarzyszenie Cichosz. Na realizację zadania otrzymaliśmy 10.000zł Juhu! Szczegóły działania wkrótce.


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy.Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe"


88 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's Powiatu Parczewskiego

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Commenti


Post: Blog2_Post
bottom of page