top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Parczewskiego

Szanowni Państwo,

Przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Parczewskiego.


Centrum Wolontariatu w Lublinie wspólnie ze Stowarzyszeniem Cichosz z Cichostowa w ramach projektu finansowanego z Korpusu Solidarności organizuje 4 marca 2023r. Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Parczewskiego.

W ramach wydarzenia odbędzie się wymiana doświadczeń pomiędzy organizacjami działającymi w trzecim sektorze oraz integracja środowiska działaczy. Podczas spotkania przewidziane są również prelekcje, prezentacje organizacji oraz poczęstunek.

Do udziału w forum zapraszamy wszystkie NGO z terenu powiatu parczewskiego (m.in. stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, Ochotnicze Straże Pożarne, kluby sportowe). Każdą ze zgłoszonych organizacji mogą reprezentować maksymalnie dwie osoby.


Organizacje chętne do udziału w wydarzeniu proszę o wcześniejszą rejestrację do dnia 31 stycznia 2023r. (wtorek):

telefonicznie lub SMS: 507 162 926 / 605 536 954

e-mail: stowarzyszeniecichosz@onet.pl

Zapisy są ważne ze względów organizacyjnych. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika/uczestników oraz nazwę reprezentowanej organizacji.


O dokładnym miejscu odbywania się forum oraz godzinie jego rozpoczęcia poinformujemy zainteresowanych w oddzielnej wiadomości.


Z poważaniem

Konrad Dąbrowski - Prezes Stowarzyszenia Cichosz z Cichostowa
Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe:

nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001

tytuł "działania statutowe"

Dzięki!

102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's Powiatu Parczewskiego

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page