Szukaj
  • Cichosz

Ferie Zimowe w Dolinie Zielawy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć, jaką stowarzyszenie przygotowało wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Milanowie.


Podczas ferii zechcemy pokazać uczestnikom partnerskie gminy z Doliny Zielawy. Zwiedzimy miejscowości, poznamy ich historię, odwiedzimy instytucje kultury, zintegrujemy się z dziećmi z Podedwórza, weźmiemy udział w warsztatach kulinarnych, malarskich, o sztuce. W programie przewidujemy ciepłe obiady w lokalnych restauracjach.


- Oferta jest bezpłatna i jej powodzenie zależy od ilości zapisanych uczestników.


- Zapraszamy dzieci od I klasy szkoły podstawowej (w przypadku nie zebrania się grupy, umożliwiamy zapisywanie się dzieci z zerówek przedszkolnych/szkolnych).


- Podczas wyjazdów dzieci z okolic Rudna, Rudzieńca, Radcza nie muszą dojeżdżać do Milanowa, będzie możliwość zabrania uczestników po drodze z Rudna.


- W czwartek zajęcia będą w całości odbywały się w świetlicy wiejskiej w Cichostowie.

- Nad dziećmi będzie czuwała wykwalifikowana kadra mająca uprawnienia do pracy z dziećmi.


Zgłoszenia przyjmuje GBP w Milanowie mailowo (gbp@milanow.pl) , telefonicznie (83 356 70 43) lub osobiście w godzinach pracy instytucji do 7 lutego 2022 r.


Serdecznie zapraszamy.


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe" www.stowarzyszeniecichosz.org

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie