Szukaj
  • Cichosz

Dzień dziecka w Cichostowie!

Stowarzyszenie Cichosz zaprasza wszystkie dzieci (małe i duże) na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 30 maja 2021 roku (niedziela) o godzinie 15:30 na placu Świetlicy Wiejskiej w Cichostowie.W tym roku przyjedzie do nas kukiełkowy spektakl na motywach bajki Władymira Orłowa w wykonaniu Teatru "Igraszka".


W "Złotym jajku" dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą, uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Nasz spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.


Wstęp wolny.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!! Jeśli będzie kiepska pogoda, to przenosimy wszystko do świetlicy.


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe"!


A jeśli macie ochotę dorzucić się do zbiórki którą zorganizowało stowarzyszenie na Lifting Stodoły....to tu jest link: https://zrzutka.pl/c94pr3

Każda złotówka ma znaczenie, więc śmiało wpłacajcie.

A jeśli nie wpłacasz, to daj szansę innym i udostępni…..


48 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie