Szukaj
  • Cichosz

Dzień dziecka

30 maja w ramach "Dnia Dziecka" Stowarzyszenie Cichosz zaprosiło do Cichostowa Teatr Lalek Igraszka.

Licznie zgormadzona publiczność miała okazję zobaczyć kukiełkowy spektakl dla dzieci na motywach bajki Władymira Orłowa pt. "Złote jajko". W przedstawieniu występował (nie)groźny Wilk, który niespodziewanie stał się tatą uroczego Kurczaka, który to miał osobliwych rodziców. Spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedziały się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.

Śmiechu i zachwytu nie było końca!


Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za liczne przybycie na proponowane przez Stowarzyszenie Cichosz wydarzenie, a wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, zapewniamy o kolejnym planowanym terminie na teatrzyk dla najmłodszych....bo śmiech dzieci jest dla nas bezcenny!Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe"!


A jeśli macie ochotę dorzucić się do zbiórki którą zorganizowało stowarzyszenie na Lifting Stodoły....to tu jest link: https://zrzutka.pl/c94pr3

Każda złotówka ma znaczenie, więc śmiało wpłacajcie.

A jeśli nie wpłacasz, to daj szansę innym i udostępni…..
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie