top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

Cichosz w Dzienniku Wschodnim!

Jeśli nie znudziły Wam się wiadomości odnośnie groty solnej która ma powstać.....u nas!......... u nas w pięknym Cichostowie <3 , gdzie mieszkają naprawdę przesympatyczni ludzie! .....nooo......to zapraszamy do lektury! Tym razem widzimy się w Dzienniku Wschodnim.


Jeśli możesz....udostępnij wiadomość i polub naszą stronę! <3 <3 <3

To tylko jedno kliknięcie, ale jakże znaczące dla podmiotów takich jak min. Stowarzyszenie Cichosz. W ramach projektu Fundacja BGK dofinansowała 30 najlepszych pomysłów z całej Polski!

Dziennik Wschodni ! <3 <3 ..... dzięki, że jesteście z nami i na bieżąco relacjonujecie nasze działania! Wielki ukłon od nas dla Was.

Dodatkowo wszystkim życzymy udanego wtorku i miłej lektury!

Uściski.


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe"

www.stowarzyszeniecichosz.org
30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's Powiatu Parczewskiego

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page