top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraCichosz

27.06 Kanka Franka w Cichostowie!Plany na czerwiec??? Noooo kształtują sięzapewne .....a my dodatkowo widzimy to tak: piękna pogoda, sąsiedzkie pogaduchy, spotkania, serdeczności i muzyka! I to muzyka w najlepszym wydaniu. Kanka Franka warsztatowo rozkręci zabawę i zakręci wianek w Cichostowie ....i tym razem w duecie. Szykujcie papucie do tańczenia!!!!

A jak gra Kanka Franka??? A właśnie tak:


Nagranie: Festiwal wszystkie mazurki świata / Warszawa / 2019

Do zobaczenia w Cichostowie.


A jeśli macie ochotę dorzucić się do zbiórki którą zorganizowało stowarzyszenie na Lifting Stodoły....to tu jest link: https://zrzutka.pl/c94pr3Każda złotówka ma znaczenie, więc śmiało wpłacajcie.

A jeśli nie wpłacasz, to daj szansę innym i udostępnij!


Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe"!

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Forum NGO's Powiatu Parczewskiego

Forum NGO's odbywające się w Powiat Parczewski za nami. Oficjalne podsumowanie wydarzenia/spotkania/inicjatywy co prawda przed nami, ale spacerując dziś przez las i łąki i odgrzewając w międzyczasie p

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page