Szukaj
  • Cichosz

Św. Mikołaj w Cichostowie!

Drodzy mieszkańcy Cichostowa, w szczególności Ci najmłodsi. Do Stowarzyszenia Cichosz odezwał się..... Św. Mikołaj, juuuuhu!

Zapowiedział swój przyjazd do Cichostowa, jednak ze względu na panującą sytuację nie spotka się z Wami w świetlicy wiejskiej. Postanowił, że przekaże prezenty każdemu dziecku, które będzie na niego oczekiwało na swoim podwórku 6 grudnia 2020 r.

Zapraszamy rodziców do zgłaszania swojego udziału w akcji. Akcja jest bezpłatna. Prosimy o podanie adresu i liczby paczek. Numer telefonu 605 536 954 lub 507 162 926. Możecie też pisać e-mail na adres kzc@onet.pl lub pisać wiadomość prywatną na FB. Ze względu na obostrzenia i panującą sytuację, nie przyjmujemy zapisów od osób "trzecich" - tylko rodzice mogą zgłosić swoje dziecko/dzieci do udziału w akcji. Trasa Św. Mikołaja będzie stworzona na podstawie zgłoszeń. Wszyscy zostaną poinformowani o czasie przybycia Mikołaja.


Wydarzenie będzie odbywało się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.Stowarzyszenie Cichosz działa jako organizacja społeczna i utrzymuje się ze składek jej członków. Nie otrzymujemy wynagrodzenia za realizowane wydarzenia, projekty czy inicjatywy. Możecie wesprzeć nasze działania wpłacając cegiełkę na cele statutowe: nr. konta 36 1600 1462 1870 5113 5000 0001 tytuł "działania statutowe".
23 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie